Duet Cleaning

  • Kontakt
  • Mapa strony
  • Szukaj

... czym możemy służyć ?

Duet Cleaning Service oferuje kompleksową obsługę w zakresie serwisu utrzymania czystości w obiektach wszelkiego typu i powierzchni. 

 


oferta

» Sprzątanie codzienne

Zapewniamy bieżące utrzymanie czystości obiektu. Zakres, częstotliwość oraz godziny świadczenia usługi są dostosowane do rytmu pracy i wymagań klienta. Sprzątanie może odbywać się o dowolnej porze dnia lub nocy, zgodnie z indywidualnymi życzeniami. W uzgodnionych godzinach monitorujemy utrzymanie czystości w budynku oraz na bieżąco uzupełniamy stan artykułów higienicznych (papier toaletowy, mydło, ręczniki, itp.). Szczegółowy wykaz czynności wykonywanych przez poszczególnych członków ekipy sprzątającej jest ujęty w instrukcjach wykonawczych, które są tworzone wspólnie z klientem.


» Sprzątanie gruntowne i poremontowe

Wykonujemy dokładne doczyszczanie obiektów przy użyciu specjalistycznych maszyn i środków chemicznych, nie tylko po remontach i przeprowadzkach (np. usuwanie pozostałości gruzu, domywanie okien i parapetów, czyszczenie balustrad i elementów metalowych), lecz także okresowo w trakcie użytkowania obiektu.


» Utrzymanie terenów zewnętrznych

Dbamy o estetykę oraz zewnętrzny wizerunek naszych klientów poprzez kompleksową obsługę otoczenia nieruchomości.

Aktualności i wydarzenia w firmie

2013.06.07
Duet Cleaning Service S.C rozpoczął współpracę z Warszawskim multi-tap barem "Cuda na Kiju".