Duet Cleaning

  • Kontakt
  • Mapa strony
  • Szukaj

... czym możemy służyć ?

Duet Cleaning Service oferuje kompleksową obsługę w zakresie serwisu utrzymania czystości w obiektach wszelkiego typu i powierzchni.

Praca w DCS

PRACOWNIK SERWISU PORZĄDKOWEGO

Poszukujemy osób do pracy w dziennym serwisie porządkowym w prestiżowej lokalizacji w Warszawie. Praca w dni powszednie,  jedna zmiana w godzinach od 06:00 do 14:00.

Zakres obowiązków :

- kompleksowe sprzątanie pomieszczeń

- dbanie o estetyczny i przyjemny wygląd pomieszczeń

- dodatkowe czynności w zakresie utrzymania porządku w innych pomieszczeniach

Wymagania:

- doświadczenie w sprzątaniu biur

- chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu

- solidność, dokładność, punktualność

- osoba niekarana

Oferujemy:

- umowę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony po okresie próbnym

- możliwość podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu

- stabilne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane pracą w dziale usług porządkowych prosimy o kontakt na e-mail: kontakt@duetcs.pl lub telefonicznie pod numer telefonu 606 208 157 w godzinach od 12.00 do 16.00.

Aktualności i wydarzenia w firmie

2013.06.07
Duet Cleaning Service S.C rozpoczął współpracę z Warszawskim multi-tap barem "Cuda na Kiju".